Instalacja

Firma Betacam specjalizuje się w najnowocześniejszych systemach monitoringu wizyjnego opartego na kamerach megapixelowych Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Staramy się dopasować wszystkie szczegóły naszej oferty do Państwa potrzeb. Nasze systemy monitoringu gwarantują pełną kontrolę oraz poczucie bezpieczeństwa w domu lub firmie Nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny. Montujemy monitoring we Wrocławiu oraz na terenie całego województwa dolnośląskiego, opolskiego, Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Oferujemy uznane w branży rozwiązania, dzięki którym telewizja przemysłowa staje się jeszcze bardziej nowoczesna. Na naszych stronach znajdą Państwo cenione przez wiele firm i instytucji kamery (m. in. megapikselowe kamery IP ), cyfrowe rejestratory obrazu, obiektywy. Niezbędne w systemach takich jak monitoring. Oferujemy systemy CCTV oraz uchwyty i obudowy do kamer, oświetlacze podczerwieni i pulpity sterujące. Proponujemy najwyższej jakości sprzęt i systemy alarmowe uznanych w branży producentów – BOSCH, ZAVIO, HIKVISION to tylko niektóre z prezentowanych marek.

Szybka instalacja

Jesteśmy firmą bardzo elastyczną. Dla potrzeb klienta instalację możemy wykonać w dowolnej dla niego porze. Gwarantujemy szybką i prawie bezinwazyjną instalację. Estetyka i dokładność jest dla nas bardzo ważna.